Επιστροφή σε Ψυχαγωγικές

Word It

Καλωσήρθατε στην επίσημη ιστοσελίδα της ραδιοφωνικής εκπομπής Word It με τις μαθήτριες της   Γ’ λυκείου του γενικού λυκείου Καμπάνη Κιλκίς. Η Κατερίνα Παπαδοπούλου στο μικρόφωνο κ μαζί της η Αναστασία Σαρναζίδου στην παραγωγή επιμελούνται με αγάπη τη θεματική αυτή εκπομπή.Κάθε φορά,επιλέγεται ένα καινούριο θέμα,σχετικά με το οποίο γίνεται μια έρευνα πληροφοριών και τραγουδιών που θα εντυπωσιάζει μικρούς και μεγάλους.
Αυτό που περιμένουμε από εσάς είναι η υποστήριξή σας, όπως και τα σχόλια σας που θα λαμβάνονται σοβαρά υπόψη κάθε φορά με βασικό στόχο την βελτίωση της εκπομπής μας.Μπορείτε, επιπλέον, να προτείνετε θέματα για μελλοντικές εκπομπές. Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας για να αναδειχθεί η νέα γενιά και να αποδείξουμε πως ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ να τα καταφέρουν εξίσου καλά με τους μεγαλύτερους ή εμπειρότερους στη ραδιοφωνία.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2011-12/ekpompes/%cf%88%cf%85%cf%87%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%b3%ce%b9%ce%ba%ce%ad%cf%82/word-it/

5 σχόλια

Μετάβαση στη φόρμα σχολίων

1. ευχαριστουμε πολυ παιδια!χαιρομαστε π σας αρεσε η πρωτη μας εκπομπη.να περιμενετε κ αλλες 😉

2. Ευχαριστούμε πολυ για τα καλα σας λογια ελπιζουμε να σας κανουμε ολους περιφανους και να εκπροσωπισουμε επαξια τ σχολειο μας 🙂

3. I kaliteri radiofoniki paragogos !!! (Katerina)

4. tromeri ekpompi mprabo

5. Συγχαρητηρια στα κοριτσια μας για την εκπληκτικη τους εκπομπη , πραγματικα την απολαυσαμε ολοι. Συνεχιστε ετσι και 8α ειμαστε συνεχεια διπλα σας.