↑ Επιστροφή σε Ψυχαγωγικές

Εκτύπωσέ το Σελίδα

Word It

Καλωσήρθατε στην επίσημη ιστοσελίδα της ραδιοφωνικής εκπομπής Word It με τις μαθήτριες της   Γ’ λυκείου του γενικού λυκείου Καμπάνη Κιλκίς. Η Κατερίνα Παπαδοπούλου στο μικρόφωνο κ μαζί της η Αναστασία Σαρναζίδου στην παραγωγή επιμελούνται με αγάπη τη θεματική αυτή εκπομπή.Κάθε φορά,επιλέγεται ένα καινούριο θέμα,σχετικά με το οποίο γίνεται μια έρευνα πληροφοριών και τραγουδιών που θα εντυπωσιάζει μικρούς και μεγάλους.
Αυτό που περιμένουμε από εσάς είναι η υποστήριξή σας, όπως και τα σχόλια σας που θα λαμβάνονται σοβαρά υπόψη κάθε φορά με βασικό στόχο την βελτίωση της εκπομπής μας.Μπορείτε, επιπλέον, να προτείνετε θέματα για μελλοντικές εκπομπές. Υποστηρίξτε την προσπάθειά μας για να αναδειχθεί η νέα γενιά και να αποδείξουμε πως ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ να τα καταφέρουν εξίσου καλά με τους μεγαλύτερους ή εμπειρότερους στη ραδιοφωνία.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2011-12/ekpompes/%cf%88%cf%85%cf%87%ce%b1%ce%b3%cf%89%ce%b3%ce%b9%ce%ba%ce%ad%cf%82/word-it/

Μεταπήδηση στη φόρμα σχολίων

1. κατερινα παπαδοπουλου

ευχαριστουμε πολυ παιδια!χαιρομαστε π σας αρεσε η πρωτη μας εκπομπη.να περιμενετε κ αλλες 😉

2. Anastasia Sarnazidou

Ευχαριστούμε πολυ για τα καλα σας λογια ελπιζουμε να σας κανουμε ολους περιφανους και να εκπροσωπισουμε επαξια τ σχολειο μας 🙂

3. Eponimo Enoma

I kaliteri radiofoniki paragogos !!! (Katerina)

4. Eponimo Enoma

tromeri ekpompi mprabo

5. xristos

Συγχαρητηρια στα κοριτσια μας για την εκπληκτικη τους εκπομπη , πραγματικα την απολαυσαμε ολοι. Συνεχιστε ετσι και 8α ειμαστε συνεχεια διπλα σας.