Επιστροφή σε Συνεργαζόμενα σχολεία 2011-12

5ο Γυμνάσιο Ξάνθης

Το σχολείο μας θα συμμετάσχει με ενθουσιασμό στην προσπάθεια του μαθητικού ραδιοφώνου δειλά, με σποτάκια και μουσικές επιλογές στην αρχή και-φιλοδοξούμε- με πιο ολοκληρωμένες εκπομπές στη συνέχεια.

Ακούστε το χαιρετισμό μας!

Οι μαθητές που συμμετείχαν είναι οι : Γιώργος Χουρμουζέλης, Σπύρος Αναφορίδης, Γιάννης Παϊτάρης, Γιώργος Σιούτας, Ερτάν Μπαντάκ Ιμπραήμ, Κώστας Χαραλαμπίδης, Μάρω Χουντάτζε και Ρήνα Γαβριηλίδου, όλοι μαθητές της Γ΄Γυμνασίου.

(Υπεύθυνη ομάδας Αλεξάνδρα Νικολή)

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2011-12/1234567-2/5%ce%bf-%ce%b3%cf%85%ce%bc%ce%bd%ce%ac%cf%83%ce%b9%ce%bf-%ce%be%ce%ac%ce%bd%ce%b8%ce%b7%cf%82/

2 σχόλια

1. poso mou elupse afto to sxoleio!!!!

2. είμαι η κ. Βασιλική Κακαγιάννη, η μουσικός που ήταν στο σχολείο σας πριν 2 χρόνια. Πολύ ωραία προσπάθεια, μπράβο και σε σας και στην κ. Νικολή!!! Ζηλεύω!!!