2η Ραδιοφωνική εκπομπή αυτή την Κυριακή στις 10.30 από το 1ο Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Θεσσαλονίκης με θέμα το Comenius

Η 2η μας Ραδιοφωνική εκπομπή αυτή την Κυριακή στις 10.30 από το 1ο Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Θεσσαλονίκης με θέμα το Comenius

Αγαπητοί φίλοι, καλημέρα σας!.

Θα ήθελα να σας καλέσω στην εκπομπή μας του 1ου πρότυπου πειραματικού δημοτικού σχολείου Θεσσαλονίκης με θέμα το πρόγραμμα Comenius αυτή την Κυριακή στις 16 του Μάρτη και ώρα 10.30 π.μ.

Στα πλαίσια της ενασχόλησής μας με το πρόγραμμα σχολικών συμπράξεων Comenius  και με θέμα το Cinema and Culture δημιουργούμε αφισούλες για την καθημερινή ζωή μας και ετοιμάζουμε βιντεάκια για την κουλτούρα και τον πολιτισμό μας.  Τα παιδιά αφηγούνται τις εμπειρίες τους και εμείς απολαμβάνουμε μουσική και σχόλια παιδιών της Τετάρτης τάξης του σχολείου μας.

check-in-minion

Καλή μας ακρόαση!!

Βεφα, Νίκος και Πάρης

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/03/14/2%ce%b7-%cf%81%ce%b1%ce%b4%ce%b9%ce%bf%cf%86%cf%89%ce%bd%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ae-%ce%b1%cf%85%cf%84%ce%ae-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%ba%cf%85%cf%81%ce%b9%ce%b1%ce%ba/