6η και τελευταία εκπομπή : “ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ… ΕΜΕΙΣ!!!”

Η τελευταία εκπομπή σποτ- αναρτηση εικονα 2015των ΕΚΤΑΣΤΕΡΙΩΝ από το ΣΤ3 του 8ου Δημοτικού Σχολείου Πετρούπολης και το ΣΤ1 του Δημοτικού Σχολείου Γαλάτιστας είναι γεγονός!!!

Στην 6η εκπομπή μας που τελικά θα μεταδοθεί την Κυριακή 28 Ιουνίου  2015 στις 10 π.μ. ακριβώς και για μιάμιση  ώρα θα σας κρατήσουμε συντροφιά με τις απόψεις δύο εκλεκτών καλεσμένων μας γύρω από τα θέματα της διαφορετικότητας, του ρατσισμού και του σχολικού εκφοβισμού!

Μαζί μας θα έχουμε τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Ιλίου, Αχαρνών & Πετρουπόλεως κκ Αθηναγόρα και την κα Φίλιου Ελένη, Επιστημονικά υπεύθυνη του Κέντρου Πρόληψης ΦΑΕΘΩΝ!

Ακούστε την τελευταία εκπομπή των ΕΚΤΑΣΤΕΡΙΩΝ στο πιο αστεράτο διαδικτυακό ραδιόφωνο στο EUROPEAN SCHOOL RADIO!!!

Για να περιπλανηθούμε μαζίκαι ΠΟΤΕ να μην παραπλανηθούμε!

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙΤΕ … ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΥΡΑΝΟ !!! eTwinningLogoFlat

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/06/28/6i-kai-teleytaia-ekpompi-ego-ki-esy-gin/