alotoFM, Δευτέρα 6/4, 4-5μ.μ.: Η ΣΤ’ τάξη των εκπ/ρίων Αργύρη –Λαιμού μιλά για τα Google glasses…

Οι ΣυνΤαρλογο ali_techακτικοί ρεπόρτερ της ΣΤ’ τάξης των Εκπ/ρίων Αργύρη-Λαιμού συνεχίζουν να «ταράσσουν τα νερά» της ενημέρωσης με την ολιγόλεπτη εκπομπή «alotoFM» που θα μεταδοθεί τη Μ. Δευτέρα 6 Απριλίου μεταξύ 4-5μ.μ. στο διαδικτυακό μαθητικό ραδιόφωνο European School Radio.

Το θέμα της εκπομπής αφορά σε τεχνολογικά νέα και η δημοσιογραφική ομάδα I-tech, που αποτελείται από τον Κων/νο, τον Οδυσσέα, τον Μάριο και τον Γιώργο, θα μας μιλήσει για τα γυαλιά της Google.

online-google-glasses-300x169

Είμαστε ενθουσιασμένοι με την διαδικασία προετοιμασίας της εκπομπής και προσπαθούμε να έχουμε πάντα ενδιαφέροντα νέα.

a.lot_.of_.m.sima_

πό την ομάδα Τύπου & ενημέρωσης της ΣΤ΄τάξης

Οι ΣυνΤαρακτικοί Ρεπόρτερ

ΣυνΤαρακτικοί ρεπόρτερ