Απρ 27

Οι ΡαδιοΕΕΕΕΚρήξεις ροκάρουν και παρουσιάζουν την συνέντευξη με τον Κώστα Σλούκα που έγινε σε συνεργασία με την ραδιοφωνική ομάδα του Radio15+ του 8ου ΓΕΛ Τρικάλων

Την Τετάρτη 29  Απριλίου στις 20:00 στην  εκπομπή των μαθητών του ΕΕΕΚ Αγίου Δημητρίου  ΡαδιοΕΕΕΕΚρήξεις  θα ακούσουμε την συνέντευξη του επαγγελματία παίχτη του μπάσκετ του Ολυμπιακού Κώστα Σλούκα . Τις ερωτήσεις επιμελήθηκαν οι μαθητές του 8ου Γενικού Λυκείου Τρικάλων στα πλαίσια σύμπραξης των ραδιοφωνικών εκπομπών των ΡαδιοΕΕΕΕΚρήξεων και του Radio15+ των δύο σχολείων.

Σ αυτή την εκπομπή θα κάνουμε  επίσης ένα μουσικό ταξίδι  στην ελληνική ρόκ μουσική σκηνή.

Σας περιμένουμε , να είστε όλοι εκεί !!!

EEEEK Aγίου Δημητρτίου

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/04/27/%ce%bf%ce%b9-%cf%81%ce%b1%ce%b4%ce%b9%ce%bf%ce%b5%ce%b5%ce%b5%ce%b5%ce%ba%cf%81%ce%ae%ce%be%ce%b5%ce%b9%cf%82-%cf%81%ce%bf%ce%ba%ce%ac%cf%81%ce%bf%cf%85%ce%bd-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%cf%80%ce%b1%cf%81/