« Το Σχολικό Ραδιοδρόμιο με ένα θρανίο γεμάτο τραγούδια» από το 4ο Γυμνάσιο Σερρών την Κυριακή 18 Γενάρη

Η ραδιοφωνική ομάδα του 4ου Γυμνασίου Σερρών επιστρέφει με την πρώτη εκπομπή της για το 2015, « Το Σχολικό Ραδιοδρόμιο με ένα θρανίο γεμάτο τραγούδια» την Κυριακή 18 Γενάρη και ώρα 8 μ.μ. Μια λοιπόν και βρισκόμαστε στο ξεκίνημα ενός νέου έτους σκεφτήκαμε να αφιερώσουμε αυτή την εκπομπή σε τραγούδια – ελληνικά και ξένα – που αναφέρονται στο χρόνο/έτος. Οι συντελεστές της εκπομπής Μανώλης, Στράτος, Έφη, Βαγγέλης, Ευαγγελία, Μάριος, Φωτεινή, Χάρης και Γιάννης σας εύχονται καλή χρονιά και καλή ακρόαση.
Συντονιστείτε στο Ευρωπαϊκό Σχολικό Ραδιόφωνο και στο 4ο Γυμνάσιο Σερρών!!!

σποτ 2014-15

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/01/17/%cf%84%ce%bf-%cf%83%cf%87%ce%bf%ce%bb%ce%b9%ce%ba%cf%8c-%cf%81%ce%b1%ce%b4%ce%b9%ce%bf%ce%b4%cf%81%cf%8c%ce%bc%ce%b9%ce%bf-%ce%bc%ce%b5-%ce%ad%ce%bd%ce%b1-%ce%b8%cf%81%ce%b1%ce%bd%ce%af%ce%bf/