Χαρούμενες γιορτές από τους Radiators του Μουσικού Σχολείου Πειραιά!

MSP_xmas_showRadiators xmas logo

Οι Radiators του Μουσικού Σχολείου Πειραιά σας εύχονται χαρούμενες γιορτές με πολλή ξεκούραση και χρόνο για τα αγαπημένα σας πρόσωπα και τις αγαπημένες σας ασχολίες!

Το τελευταίο καιρό είμασταν πολύ απασχολημένοι με την προετοιμασία της Χριστουγεννιάτικης γιορτής του σχολείου αλλά και άλλες χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις εκτός σχολείου. Σκεφτήκαμε, λοιπόν, να σας δώσουμε μία γεύση από το τι κάνουμε και έτσι δημιουργήσαμε τη πρώτη μας 15λεπτη εκπομπή που είναι αμιγώς χριστουγεννιάτικη και μπορείτε να την ακούσετε είτε στον σύνδεσμο παρακάτω είτε στο αρχείο παραπάνω. Ελπίζουμε να σας αρέσει!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/12/26/%cf%87%ce%b1%cf%81%ce%bf%cf%8d%ce%bc%ce%b5%ce%bd%ce%b5%cf%82-%ce%b3%ce%b9%ce%bf%cf%81%cf%84%ce%ad%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-radiators-%cf%84%ce%bf%cf%85-%ce%bc%ce%bf%cf%85/

2 σχόλια

1. Κάλιο αργά παρά ποτέ…
    Ευχαριστούμε και ευχόμαστε κι εμείς με την σειρά μας ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! Σε σας και τον Βορά!

2. Χρόνια πολλά , χαρούμενες γιορτές και σε σας…… υπέροχο και τρελούτσικο μουσικό παρεάκι απο το Μουσικό Σχολείο Πειραία….

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.