Ερωτήσεις – Απαντήσεις vol.2

Κάθε μέρα και νέες εγγραφές! Όπως μπορείτε να δείτε και στη λίστα των σχολείων που ήδη έκαναν αίτηση εγγραφής είμαστε ήδη πολλοί και γινόμαστε κάθε μέρα περισσότεροι.

Αγαπητοί ραδιοφωνατζήδες, όσοι υποβάλλατε αίτηση (κάνατε δηλαδή εγγραφή) και δεν βλέπετε το σχολείο σας στη λίστα αμέσως παρακάτω από την εγγραφή, δοκιμάστε ξανά και αν και πάλι υπάρχει πρόβλημα επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρακολουθείτε τις ανακοινώσεις και το wiki για απορίες και διευκρινήσεις. Ακόμη το post-it (το κίτρινο χαρτάκι εν είδει πίνακα ανακοινώσεων) στο blog, θα έχει επισημάνσεις που νομίζουμε ότι μας αφορούν όλους. Εκεί θα βρείτε και οδηγίες ενεργοποίησης του λογαριασμού σας στο ΠΣΔ.

Προτείνουμε και ηχογραφούμε εκπομπές για το European School Radio, το ραδιόφωνο το ανοιχτό στην καρδιά και το μυαλό!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/11/03/%ce%b5%cf%81%cf%89%cf%84%ce%ae%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82-%ce%b1%cf%80%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%ae%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82-vol-2/