Πρεμιέρα για τους Voice’ s Harmony από τα «Μουσικά αβγΑ» του Μουσικού Σχολείου Βέροιας

voice' s harmonyΠρεμιέρα για τους Voice’ s Harmony

από τα «Μουσικά αβγΑ» του Μουσικού Σχολείου Βέροιας

Μη χάσετε αυτήν την Κυριακή 30 – 3 – 2014 στις 6 -7 το απόγευμα την εκπομπή από τα Μουσικά αβγΑ του Μουσικού Σχολείου Βέροιας.

Τα μέλη της ομάδας μιλούν για τον σχολικό εκφοβισμό, παρουσιάζουν τις δράσεις του σχολείου τους και τραγουδούν αγαπημένα ξένα τραγούδια που σχετίζονται με το ευαίσθητο αυτό θέμα που απασχολεί όλα τα μέλη της σχολικής κοινότητας. Στην εκπομπή αυτή θα παρουσιαστεί και το αποτέλεσμα της περσινής συνεργασίας των μελών της ομάδας με το 2ο Λύκειο Εχεδώρου με αφορμή την Ημέρα κατά του Σχολικού Εκφοβισμού στις 6 Μαρτίου.

Μείνετε συντονισμένοι στο European School Radio – το πρώτο μαθητικό διαδικτυακό ραδιόφωνο!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/03/29/%cf%80%cf%81%ce%b5%ce%bc%ce%b9%ce%ad%cf%81%ce%b1-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-voice-s-harmony-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%b1-%ce%bc%ce%bf%cf%85%cf%83%ce%b9%ce%ba%ce%ac/