Τα δυνατά αδύνατα ” Η εκπομπή άλλαξε ώρα. Θα μεταδοθεί την Δευτέρα 31/3 στις 5-6 μ.μ. “

31-03-14 Τα δυνατά αδύνατα

Γεια σας! Είμαστε η δημοσιογραφική ομάδα του 2ου Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Αθήνας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που τελικά καταφέραμε να μπούμε στη μεγάλη ραδιοφωνική παρέα του Ευρωπαϊκού Μαθητικού Ραδιοφώνου. Ελπίζουμε από του χρόνου να καταφέρουμε να είμαστε μέλη του από την αρχή της σχολικής χρονιάς και σε μια πιο τακτική βάση.

Μέχρι τότε, θα σας κρατάμε συντροφιά με την εκπομπή μας «Τα Δυνατά Αδύνατα» μία φορά τον μήνα και, ειδικότερα, την τελευταία Δευτέρα κάθε μήνα. Η θεματολογία μας θα ποικίλλει. Και αυτό είναι κάτι απόλυτα φυσικό καθώς παραγωγοί κάθε εκπομπής θα είναι και διαφορετικά μέλη της ομάδας μας. Συντονιστείτε μαζί μας και δεν θα χάσετε!!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/03/27/%cf%84%ce%b1-%ce%b4%cf%85%ce%bd%ce%b1%cf%84%ce%ac-%ce%b1%ce%b4%cf%8d%ce%bd%ce%b1%cf%84%ce%b1/