A lot oFM

Γεια σας και χαρά σας!!!A.LOT.OF.M. Εκπαιδευτήρια Αργύρη-Λαιμού

Είμαστε η ΣΤ΄ τάξη των Eκπαιδευτηρίων Αργύρη Λαιμού στο Γέρακα και για τρίτη συνεχόμενη χρονιά θα σας κρατάμε συντροφιά με την εκπομπή “A lot oFM” στο European School Radio.

Τα απίθανα θέματά μας θα σας ενθουσιάσουν και αργά ή γρήγορα θα μπαίνετε συστηματικά στο μπλογκ του ESR για να μας ακούτε! Θα φιλοξενούμε νέα από όλες τις τάξεις του σχολείου μας και θα εμπλουτίζουμε την εκπομπή μας με ενδιαφέροντα και σημαντικά θέματα που αφορούν όλους.

Ακούστε μας στην πρώτη μας εκπομπή και πιστέψτε μας θα ΠΟΡΩΘΕΙΤΕ!!! Οι εκπομπές μας θα έχουν διάρκεια 15 λεπτά και θα παίζουν τις καθημερινές μεταξύ 4 και 5 το απόγευμα. Ανάλογα με το θέμα θα αλλάζουμε το τελευταίο γράμμα της εκπομπής μας, π.χ. A lot of…S (Sport),A lot of…X (X-mass) A lot of… E (Environment). Γι’ αυτό follow us στο European School Radio!!!

Από την ΣΤ΄ Τάξη!!!

των εκπαιδευτηρίων Αργύρη-Λαιμού

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/01/21/a-lot-ofm/