7η εκπομπή A.lot.oF.M. – Φεστιβάλ Αειφορίας

A.LOT.OF.M. Εκπαιδευτήρια Αργύρη-ΛαιμούΗ τελευταία για αυτή τη σχολική χρονιά εκπομπή των «Α.lot.oF.M» από τα εκπαιδευτήρια Αργύρη-Λαιμού θα είναι κοντά σας

αύριο Σάββατο 8 Ιουνίου στις 11π.μ.

Η ΣΤ’ τάξη έχει ετοιμάσει μία εκπομπή αφιερωμένη στο Φεστιβάλ Αειφορίας το οποίο θα διεξαχθεί αύριο 16:30-21:30 στο δημοτικό σχολείο στον Γέρακα. Συμμετέχουν στην εκπομπή όλες οι τάξεις του σχολείου από το Νηπιαγωγείο μέχρι την ΣΤ’ ενημερώνοντας για το σχέδιο εργασίας και τη δράση τους όλη τη χρονιά και παροτρύνοντάς μας να επισκεφθούμε τη δράση που έχουν ετοιμάσει για το Φεστιβάλ.

Αξίζει να την ακούσετε, την έχουμε ετοιμάσει με πολύ μεράκι.

Μείνετε συντονισμένοι,

Η Στ’ τάξη των Εκπαιδευτηρίων Αργύρη-Λαιμού

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/06/07/7%ce%b7-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ae-a-lot-of-m-%cf%86%ce%b5%cf%83%cf%84%ce%b9%ce%b2%ce%ac%ce%bb-%ce%b1%ce%b5%ce%b9%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%af%ce%b1%cf%82/

3 σχόλια

• argiri-laimou στο 8 Ιουνίου 2013 στις 12:13 μμ
      Συντάκτης

Τελικά διορθώθηκε το πρόβλημα και η εκπομπή μεταδόθηκε με 45 λεπτά καθυστέρηση.
    Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Νίκο για την προσπάθεια που έκανε να επιδιορθώσει το τεχνικό πρόβλημα, ώστε να μεταδοθεί η εκπομπή.
    Χαιρετούμε τους ακροατές του ESR και δίνουμε ραντεβού για Σεπτέμβρη.
    Καλό καλοκαίρι.

1. Γεια σας,
    η εκπομπή σας, αφου διορθώθηκε το τεχνικο θεμα επαιξε 11.46 πμ.
    Αν θελετε επαναληψη θα το φροντισουμε..
    Με τιμή για το ραδιοφωνο
    Νικος Γιαγκούλης

• argiri-laimou στο 8 Ιουνίου 2013 στις 11:42 πμ
      Συντάκτης

Ζητάμε συγνώμη από τους ακροατές που δεν ακούστηκε η εκπομπή A.lot.oF.M.
    Αυτό οφείλεται σε κάποιο τεχνικό πρόβλημα, και θα προσπαθήσουμε ύστερα από συνεννόηση με τους υπεύθυνους του ESR να μεταδοθεί η εκπομπή κάποια άλλη στιγμή/ημέρα.
    Θα επανέλθουμε για να σας ενημερώσουμε σχετικά.
    Εκ μέρους των Εκπ. Αργύρη-Λαιμού
    Χρ. Σιγαλός

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.