Κοπή πίτας από τα Μουσικά αβγΑ Βέροιας!!

Κοπή Πίτας – Μουσικά αβγΑ

Τα Μουσικά αβγΑ του Μουσικού Σχολείου Βέροιας έκοψαν σήμερα Πέμπτη 10/1 /2013 την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους στην καθιερωμένη τους συνάντηση για την προετοιμασία των ραδιοφωνικών εκπομπών τους. Μέσα σε ένα κλίμα χαράς ευχήθηκαν όλοι αυτή η χρονιά να είναι περισσότερο μουσική και ραδιοφωνική με πολλές και δημιουργικές ιδέες και οι εκπομπές τους να…αβγΑτίσουν.

Η τυχερή της χρονιάς ήταν η Λυδία από την ομάδα της εκπομπής «Falling Notes» και το δώρο ήταν ένα σετ ακουστικών με ενσωματωμένο μικρόφωνο για να ακούει τι άλλο;;; European School Radio –το πρώτο μαθητικό ραδιόφωνο στην πιο δυνατή ένταση όλη τη χρονιά!!!

Καλή Ραδιοφωνική Χρονιά σε όλη την παρέα του European School Radio!!!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/01/10/%ce%ba%ce%bf%cf%80%ce%ae-%cf%80%ce%af%cf%84%ce%b1%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%b1-%ce%bc%ce%bf%cf%85%cf%83%ce%b9%ce%ba%ce%ac-%ce%b1%ce%b2%ce%b3%ce%b1-%ce%b2%ce%ad%cf%81%ce%bf%ce%b9%ce%b1%cf%82-2/

1 σχόλιο

• Χαρά στο 10 Ιανουαρίου 2013 στις 9:02 μμ

Ωραία

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.