Μια πρεμιέρα γεμάτη εκπλήξεις !

Σας το υποσχεθήκαμε και το κάναμε.

Η μεγάλη πρεμιέρα τη Δευτέρα 15/10 στις 7 το απόγευμα θα είναι γεμάτη εκπλήξεις.

Ευχαριστούμε πάρα πολύ όλους τους καλλιτέχνες από διάφορους χώρους, που με πολύ χαρά δέχτηκαν να πουν τις ευχές τους για την έναρξη του προγράμματος της νέας χρονιάς του European School Radio, του πρώτου μαθητικού ραδιοφώνου.

Οπως θα έχετε ήδη μάθει από την εκδήλωσή μας στο fb θα βρίσκονται μαζί μας αύριο αλφαβητικά οι:

Αχτύπητο Δίδυμο

Βίκυ Σταυροπούλου

Γιάννης Ζουγανέλης

Μαρία Φαραντούρη

Dj X One

nicolas costa

PV

Θα ακουστούν επίσης ηχογραφημένες ευχές από τον Χάρη Ρώμα
την Αγγελική Λάμπρη, την Άννα Κουρή και την Νικολέτα Βλαβιανού!!

Στο στούντιο του ESR, στο Καμπάνη Κιλκίς, τον Dj SiMo$ θα πλαισιώσουν μαθητριες και μαθητές από το ΓΕΛ Καμπάνη, ενώ θα μιλήσουν μέσω skype πολλοί μαθητές και καθηγητές από τα σχολεία – μέλη της μεγάλης οικογένειας του ESR. Καλεσμένος της ζωντανής μας εκπομπής θα είναι και ο Dj KoMis.

Σας περιμένουμε στο πάρτυ μας. Να είστε όλοι εκει !

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/10/15/%ce%bc%ce%b9%ce%b1-%cf%80%cf%81%ce%b5%ce%bc%ce%b9%ce%ad%cf%81%ce%b1-%ce%b3%ce%b5%ce%bc%ce%ac%cf%84%ce%b7-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bb%ce%ae%ce%be%ce%b5%ce%b9%cf%82/