Απρ 11

Ζωντανή εκπομπή της 7ήμερης από Κωνσταντινούπολη !!!

Η Γ’ Λυκείου Καμπάνη βρίσκεται αυτήν την εβδομάδα στην Κωνσταντινούπολη και η εκπομπή «Αφιερωμένο εξαιρετικά» θα μεταδοθεί ζωντανά από την Πόλη !!! Θα είναι η πρώτη φορά που το European School Radio θα μεταδοθεί απευθείας από το εξωτερικό.

Οι μαθητές και οι καθηγητές της Γ΄’ Λυκείου που βρίσκονται στην 7ήμερη εκδρομή θα προσπαθήσουν να μεταφέρουν την ατμόσφαιρα της Κωνσταντινούπολης αλλά και της τελευταίας ανέμελης μαθητικής περιόδου πριν τις εξετάσεις και την αποφοίτηση.

Θα σας περιμένουμε όλους την Πέμπτη στις 7 μμ στην κανονική ώρα της μετάδοσης της εκπομπής μας 🙂

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2011/04/11/%ce%b6%cf%89%ce%bd%cf%84%ce%b1%ce%bd%ce%ae-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ae-7%ce%ae%ce%bc%ce%b5%cf%81%ce%b7%cf%82-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%ce%ba%cf%89%ce%bd%cf%83%cf%84%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%b9/

1 comment

1. fani

suggaritiria gia tin live sas ekpompi!!! itan polu wraia!!!