Γνωρίστε τους συντελεστές της εκπομπής “Αφιερωμένο Εξαιρετικά”

Όπως ήδη ξέρετε η εκπομπή “Αφιερωμένο Εξαιρετικά”, αποτελείται από αφιερώσεις μαθητών…ε εντάξει μερικές φορές ζηλεύουν και αφιερώνουν και οι καθηγητές 🙂

Όμως ποιοί είναι αυτοί που προετοιμάζουν την εκπομπή, ώστε να την απολαμβάνουμε στον αέρα του European School Radio; Τον Δημήτρη και τον Ευθύμη τους έχετε ακούσει.. είναι οι “θεσπέσιες” 😉 φωνές που παρουσιάζουν με τόση επιτυχία την αγαπημένη σας εκπομπή. Ίσως όμως δεν ξέρετε τον αφανή ήρωα, τον Στέργιο που ξημεροβραδιάζεται πάνω στον υπολογιστή για να ταιριάξει της αφιερώσεις σας και να κάνει την τεχνική επιμέλεια.

Αυτή λοιπόν είναι η ..αγαπημένη ομάδα του “Αφιερωμένο Εξαιρετικά”. Για του λόγου το αληθές δείτε τις πιο κάτω φωτογραφίες αμεσως μετά το τέλος της τελευταίας ηχογράφησης.

Στην πρώτη φώτο από αριστερά Δημήτρης, Στέργιος, Ευθύμης

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2011/03/17/%ce%b3%ce%bd%cf%89%cf%81%ce%af%cf%83%cf%84%ce%b5-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%82-%cf%83%cf%85%ce%bd%cf%84%ce%b5%ce%bb%ce%b5%cf%83%cf%84%ce%ad%cf%82-%cf%84%ce%b7%cf%82-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80/