Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Τελετή τιμητικών διακρίσεων

Τελετή τιμητικών διακρίσεων

Σε εορταστικό κλίμα πραγματοποιήθηκε η τελετή του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ. Σαλαμίνας κατά την οποία απονεμήθηκαν οι τιμητικές διακρίσεις «Αριστείο» και «Βραβείο» στους μαθητές με τις καλύτερες βαθμολογίες κατά το προηγούμενο σχολικό έτος.

Η πιο συγκινητική στιγμή της τελετής ήταν η απονομή ειδικού επαίνου στους μαθητές που πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις και πλέον φοιτούν σε Πολυτεχνικές και Πανεπιστημιακές σχολές.

• ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο, Σχολή Μηχανολόγων Μηχανικών
  • ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ: Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο, Σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών
  • ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: Πανεπιστήμιο Πειραιά, Τμήμα Πληροφορικής

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες για τον ζήλο και την προσπάθεια που επιδεικνύουν. Συγχαρητήρια βέβαια και στους εκπαιδευτικούς του σχολείου που είναι πάντα δίπλα τους!