Συγχαρητήρια στους μαθητές μας

Συγχαρητήρια όλες τις μαθήτριες και τους μαθητές που πέτυχαν να εισαχθούν σε Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Εύχομαι κάθε επιτυχία στις σπουδές τους και καλή σταδιοδρομία. Επιπλέον, εκφράζω θερμά συγχαρητήρια στους γονείς των παιδιών, οι οποίοι στάθηκαν στο πλευρό τους και μοιράστηκαν τις αγωνίες και τις ελπίδες τους. Στους μαθητές και τις μαθήτριες που δεν μπόρεσαν να εισαχθούν σε κάποια σχολή ή να πραγματοποιήσουν την επιλογή τους θέλω να τους πω ότι οι ευκαιρίες της ζωής δεν εξαντλούνται με τα αποτελέσματα των πανελλαδικών εξετάσεων. Πάντοτε υπάρχουν διέξοδοι στα όνειρα και τις προσδοκίες.

Συγχαρητήρια σε όλους τους εκπαιδευτικούς της τάξης, ιδιαίτερα σ’ αυτούς που δίδαξαν πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα, οι οποίοι στήριξαν πολύπλευρα τους μαθητές στην προσπάθειά τους σε όλη τη διάρκεια του διδακτικού έτους, καθώς επίσης και σε αυτούς που πρόσφεραν τις υπηρεσίες τους στις διάφορες επιτροπές ή συνέβαλαν στην επιτυχή ολοκλήρωση των διαδικασιών των πανελλαδικών εξετάσεων.

Ο Διευθυντής του σχολείου

ΜΕΜΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ