Συμμετοχή του ΕΠΑ.Λ. Καλαβρύτων σε πρόγραμμα Erasmus+

Μαρ 201615

Δύο εκπαιδευτικοί του σχολείου μας, η κ. Ανεστοπούλου Αγγελική και η κ. Κάντζαρη Βασιλική, συμμετείχαν στο ευρωπαϊκό πρόγραμμα με τίτλο:«E-Learning: Increasing the attractiveness of learning with virtual classroom» που υλοποιήθηκε στο πλαίσιο της δράσης ΚΑ1 του ευρωπαϊκού προγράμματος Erasmus+.  Το πρόγραμμα πραγματοποιήθηκε το διάστημα 28/02/2016 – 07/03/2016 στο Βερολίνο. Διαβάστε περισσότερα στο συνημμένο κείμενο.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ERASMUS+

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συμμετοχή του ΕΠΑ.Λ. Καλαβρύτων σε πρόγραμμα Erasmus+