Projects

Κατά το σχολικό έτος 2013-2014 μαζί με το τμήμα  Α4  ετοιμάσαμε μια εργασία με τίτλο ” ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΔΥΣΗ  ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ…ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ”. Η εργασία μεταφράστηκε στην τούρκικη και ρώσικη γλώσσα με την βοήθεια των ίδιων των μαθητών ( μουσουλμάνων και παλιννοστούντων).

Ιδού..

ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΔΥΣΗ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ..ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ)

ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΔΥΣΗ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ..ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΤΗΝ ΡΩΣΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ)

ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΔΥΣΗ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ..ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ)

Στην διάρκεια του δευτέρου τετραμήνου του ίδιου σχολικού έτους ασχοληθήκαμε με τους Ολυμπιακούς και Παραολυμπιακούς Αγώνες.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ.ΑΠΟ ΤΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ..