Ενημέρωση γονέων
Την Πέμπτη 14/12/2023 και ώρα 13:20, θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του σχολείου ατομική ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων των μαθητών της Α’ τάξης.
Αν κάποιος γονιός επιθυμεί βεβαίωση επίσκεψης στο σχολείο, παρακαλώ να στείλει mail στη διεύθυνση του σχολείου αναφέροντας το όνομα του μαθητή/της μαθήτριας και το όνομα του γονιού για τον οποίο επιθυμεί να εκδοθεί η βεβαίωση.
Ευχαριστούμε πολύ!
Καλό Σαββατοκύριακο!