Συνιστούμε να διατηρήσετε το μήνυμα αυτό γιατί περιέχει χρήσιμες πληροφορίες και οδηγίες ανάκτησης του κωδικού πρόσβασης

Τι μπορείτε να κάνετε με τον λογαριασμό σας;

Με την χρήση του λογαριασμού σας μπορείτε να συνδεθείτε σε υπηρεσίες του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου ή του Υπουργείου Παιδείας & Θρησκευμάτων:

• Δείτε σχετικά τις Υπηρεσίες για τους μαθητές www.sch.gr/students

Με εκτίμηση,

Υπηρεσία Υποστήριξης Χρηστών Πανελληνίου Σχολικού Δικτύου
Tηλέφωνο: 801-11-801-81, Fax: 214-41-69-717, Email: info@sch.gr, Δικτυακός τόπος: www.sch.gr/helpdesk

Δημοσιεύθηκε στην Χωρίς κατηγορία. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.