Τέλεση του Αγιασμού σχολ.έτος 2020-2021

Δευτέρα 14-9-2020 τελέσθηκε στο Νηπιαγωγείο μας ο καθιερωμένος Αγιασμός για την έναρξη του σχολικού έτους 2020-2021 υπό την παρουσία της Συντονίστριας Εκπαιδευτικού έργου ΠΕ-60 Νηπιαγωγών Κυρία Σοφία Τσαγανού λαμβάνοντας φυσικά υπόψιν όλα τα μέτρα προστασίας που υπαγορεύουν τα πρωτόκολλα για τη λειτουργία των εκπαιδευτικών ιδρυμάτων κατά της πανδημίας.Χαρούμενες φωνούλες γέμισαν ξανά το αύλειο χώρο του σχολείου μας και δεν έλειψε ο ενθουσιασμός όταν η Συντονίστριά μας μοίρασε με πολλή αγάπη δωράκια -έκπληξη στους μικρούς μας μαθητές και η Νηπιαγωγός μάσκες από τον Δήμο Λαμιέων. Ακολούθησε ολιγόλεπτη ενημέρωση στους γονείς για το Πρόγραμμα και τη λειτουργία του Νηπιαγωγείου καθότι οδηγίες είχαν ήδη σταλθεί από την Προϊσταμένη του σχολείου στους γονείς με e-mail. Εύχομαι μια καλή σχολική χρονιά γεμάτη αισιοδοξία , χαρά και υγεία σε όλους!!Καλή Πρόοδο στους μαθητές μικρούς και μεγάλους σε όποια σχολική βαθμίδα κι αν ανήκουν!!!