Το σχολείο μας σε συνεργασία με το Ειδικό Δημοτικό στα πλαίσια προγράμματος για την Αγωγή Υγείας πραγματοποίησε επίσκεψη στο Γηροκομείο Μύρινας. Εκεί, μας υποδέχτηκαν με μεγάλη χαρά και χαμόγελα. Παίξαμε πολλά παιχνίδια όλοι μαζί ώστε να γνωριστούμε, γιορτάσαμε γενέθλια, επικοινωνήσαμε, αλληλεπιδράσαμε και περάσαμε μοναδικά!
Ανταλλάξαμε μικρά δώρα και κεράσματα, διασκεδάσαμε και ανυπομονούμε να διοργανώσουμε πάλι μια επίσκεψη!