Φωτίου Ειρήνη | 17 Ιουνίου, 2018 | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ο Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.) ανακοινώνει την ανάρτηση των Καταλόγων Θεμάτων Θεωρητικού και Πρακτικού Μέρους των 7 ειδικοτήτων της Α’ Φάσης υλοποίησης του Μεταλυκειακού Έτους- Τάξη Μαθητείας των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.), καθώς και των 3 πιλοτικών προγραμμάτων.

Για να δείτε τον κατάλογο των θεμάτων του θεωρητικού και του πρακτικού μέρους των εξετάσεων πιστοποίησης του Μεταλυκειακού έτους – τάξης Μαθητείας ΕΠΑ.Λ της Α’ φάσης, της ειδικότητας ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ πατείτε : ΕΔΩ

Για να δείτε τον κατάλογο των θεμάτων του θεωρητικού και του πρακτικού μέρους των εξετάσεων πιστοποίησης του Μεταλυκειακού έτους – τάξης Μαθητείας ΕΠΑ.Λ της Πιλοτικής  φάσης, της ειδικότητας ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ πατείτε : ΕΔΩ