για να παίξουμε το παιχνίδι των μισών και των διπλάσιων! Κλικάρουμε στον πρώτο αριθμό κι αν βρω σωστά τον διπλάσιό του ή το μισό του, εξαφανίζονται και οι δυο αριθμοί. Σκοπός μου είναι να εξαφανίσω όλους τους αριθμούς!
για να παίξουμε το παιχνίδι των μισών και των διπλάσιων! Κλικάρουμε στον πρώτο αριθμό κι αν βρω σωστά τον διπλάσιό του ή το μισό του, εξαφανίζονται και οι δυο αριθμοί. Σκοπός μου είναι να εξαφανίσω όλους τους αριθμούς!