Σήμερα, 27 Οκτωβρίου, όπως κάθε χρόνο πραγματοποιήθηκε η σχολική γιορτή της επετείου 28ης Οκτωβρίου του 1940. Στη συνέχεια, μία ομάδα μαθητών συνοδεία εκπαιδευτικών εκπροσώπησαν το σχολείο μας στη κατάθεση στεφάνων τιμώντας τους ήρωες του ’40.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα