Ευχαριστήριο προς τον Δήμαρχο Έδεσσας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Η Δ/νση, το εκπαιδευτικό και λοιπό προσωπικό, οι μαθητές/τριες και ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του ΕΕΕΕΚ Έδεσσας εκφράζουν τις εγκάρδιες ευχαριστίες τους προς τον Δήμαρχο Έδεσσας κ. Γιάννου Δημήτριο καθώς και τον Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής Δ/θμιας Εκπ/σης Δήμου Έδεσσας κ. Μούκα Σωτήριο, για την άμεση ανταπόκριση τους στο αίτημα αναβάθμισης χώρων του σχολικού μας κτιρίου.

Tόσο ο Δήμαρχος όσο και ο Πρόεδρος, ενήργησαν άμεσα και συνέβαλαν τα μέγιστα, ώστε να προχωρήσουν οι αναγκαίες διαδικασίες για να γίνει διαχωρισμός αιθουσών, έτσι ώστε να προκύψουν δύο νέοι χώροι που θα καλύψουν τις ανάγκες των μαθητών/τριών μας για λογοθεραπεία αλλά και για συνεδρίες με την ψυχολόγο. Επίσης, υλοποίησαν ένα αίτημα χρόνων, να αντικατασταθούν οι φθαρμένες πόρτες στις τουαλέτες μας.

Η άριστη συνεργασία μας με την Τοπική Αρχή, επιβεβαιώνεται καθημερινά με τη αποτελεσματική διεκπεραίωση όλων των υποθέσεων του σχολείου μας και είμαστε βέβαιοι ότι θα συνεχιστεί και στο μέλλον.

Για το ΕΕΕΕΚ Έδεσσας

Η Δ/ντρια