Οι σπουδαστές της ειδικότητας «Τεχνικός Κομμωτικής Τέχνης» του ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου επισκέφτηκαν το σχολείο μας

Την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2019, επισκέφτηκαν το σχολείο μας οι σπουδαστές της ειδικότητας «Τεχνικός Κομμωτικής Τέχνης» του ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου.
Οι σπουδαστές με την επίβλεψη των καθηγητών τους κούρεψαν και χτένισαν τους μαθητές μας με αφορμή τη γιορτή των Χριστουγέννων.

Ο Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Αγρινίου ευχαρίστησε τόσο τους σπουδαστές όσο και τους καθηγητές τους γιατί πάντα βρίσκονται στο πλευρό του σχολείου μας και επιμελούνται τις κομμώσεις των μαθητών του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε πολύ το ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου για την επίσκεψή του και αυτή τη χρονιά και ανανεώνουμε το ραντεβού μας και για του χρόνου.
Τους ευχόμαστε καλές γιορτές γεμάτες υγεία, δημιουργία και τόσο όμορφες κινήσεις προσφοράς στους συνανθρώπους μας.