Ευχές για Καλό Καλοκαίρι

Ακόμα μια σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της. Ήταν μια όμορφη δημιουργική χρονιά γεμάτη όμορφες και ουσιαστικές στιγμές. Σε αυτή τη σχολική χρονιά στο σχολείο μας διεξήχθησαν ποικίλα προγράμματα, έγιναν όμορφες γιορτές, ενδιαφέρουσες εκπαιδευτικές επισκέψεις.

Ο Διευθυντής του σχολείου κ. Ηλίας Γαλάνης και το προσωπικό του σχολείου εύχονται στους μαθητές που ολοκλήρωσαν τις σπουδές τους στο σχολείο μας καλή συνέχεια στην πορεία τους. Για κάθε κύκλο που κλείνει πάντα ανοίγει ένας άλλος και είναι στο χέρι μας να είναι εξίσου συναρπαστικός. Ανανεώνουμε το ραντεβού μας με τους υπόλοιπους μαθητές και περιμένουμε με αγωνία να υποδεχτούμε από τον Σεπτέμβριο τους καινούριους μαθητές που θα φοιτήσουν στο σχολείο μας για πρώτη χρονιά με την ευχή να είναι το ίδιο και γιατί όχι ακόμα πιο δημιουργική.

Ευχόμαστε  καλό και ξέγνοιαστο καλοκαίρι σε γονείς, μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας.

Μαρία Φιλοπούλου – Υποβρύχιοι Κολυμβητές 2011-2012