Οι σπουδαστές της ειδικότητας «Τεχνικός Κομμωτικής Τέχνης» του ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου επισκέφτηκαν το σχολείο μας

Σήμερα, Πέμπτη 18 Απριλίου 2019, επισκέφτηκαν το σχολείο μας οι σπουδαστές της ειδικότητας «Τεχνικός Κομμωτικής Τέχνης» του ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου.
Οι σπουδαστές με την επίβλεψη των καθηγητών τους επιμελήθηκαν με τον καλύτερο τρόπο τα μαλλιά των μαθητών μας και τους προσέφεραν μια όμορφη κομμωτική εμπειρία ενόψει της εορτής του Πάσχα.

Ο Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Αγρινίου κ. Ηλίας Γαλάνης ευχαρίστησε πολύ τόσο τους μαθητές όσο και τους συνοδούς καθηγητές τους που για ακόμα μια φορά επιμελήθηκαν με χαρά το κούρεμα και το χτένισμα των μαθητών μας.

Ευχαριστούμε πολύ το ΙΕΚ ΟΑΕΔ Αγρινίου για την επίσκεψή του και αυτή τη χρονιά και ανανεώνουμε το ραντεβού μας και για του χρόνου.
Τους ευχόμαστε Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα.