ΑΘΗΝΑ 23-12-2020,                                                                                                                            ΠΡΟΣ :

ΔΗΜΑΡΧΟ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
Κ. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟ ΔΟΜΗΣΗΣ
& ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
Κ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ

ΚΟΙΝ. :
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ Δ.Δ.Ε. Α΄ ΑΘΗΝΑΣ
Κ. ΜΑΝΤΖΟ ΛΕΩΝΙΔΑ

Αξιότιμοι κύριοι,

Θα ήθελα να εκφράσω τις θερμές μου ευχαριστίες για την πολύτιμη βοήθειά σας όσον αφορά τις εργασίες ανακαίνισης του 65ου Γυμνασίου Αθηνών. Η στήριξη και η συμπαράστασή σας ήταν καθοριστικής σημασίας, καθώς το συνεργείο που μας διαθέσατε πραγματοποίησε με ιδιαίτερη επιμέλεια και αποτελεσματικότητα την ανακαίνιση του κτιρίου του σχολείου μας. Γενικότερα η συνεργασία μας στα επείγοντα προβλήματα που παρουσίαζε το κτίριο του 65ου Γυμνασίου Αθηνών ήταν ιδιαιτέρως παραγωγική, πράγμα που θα έχει θετικό αντίκτυπο στη σχολική ζωή. Τα έργα αυτά, ήταν ζωτικής σημασίας καθώς συνέβαλλαν στην αναβάθμιση του κτιρίου του σχολείου μας τόσο από πλευράς υγιεινής και ασφάλειας όσο και αισθητικής.

Εμμανουήλ Χατζηελευθερίου
Γεωλόγος M.Sc.