ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου : Επιτυχόντες Πανελλαδικών Εξετάσεων 2017

Panelladikes_2017_2Με την ανακοίνωση των βάσεων από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων, το άγχος των μαθητών για την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας έλαβε τέλος.

Για μια ακόμη χρονιά οι μαθητές μας, κατάφεραν να μας κάνουν περήφανους με την εισαγωγή τους τόσο σε ΑΕΙ (πρώτη φορά για τα ΕΠΑ.Λ) όσο και στα ΤΕΙ.

Στους επιτυχόντες μαθητές μας αξίζουν ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ,  ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ και ΕΠΙΤΥΧΙΑ στη νέα πορεία (προσωπική και επαγγελματική) της ζωής τους.

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΕΓΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
ΝΕΒΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)  ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΕΤΣΙΝΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΡΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΤΑΣΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ με το 10%

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΣΙΑΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

Στους μαθητές μας που δεν είχαν την τύχη, να υλοποιήσουν το όνειρο της εισαγωγής τους, σε ένα από Ανώτατα και Ανώτερα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα, πρέπει να γνωρίζουν ότι τίποτε δεν έχει τελειώσει και είναι στο χέρι τους να επιλέξουν και υλοποιήσουν τα όνειρά τους μέσα από μια πλειάδα επιλογών.