Μαθήματα Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξης του τομέα ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ στα ΕΠΑΛ (σχ. έτος 2014-15)

target_2

ΦΕΚ 1336/Β/26-5-2014

Η δημοσίευση του ΦΕΚ 1336/Β/26-5-2014 όπου περιέχει την απόφαση  με αριθμ. 77204/Γ2 και τίτλο : “Ωρολόγια Πρόγραμμα των μαθημάτων ανά Ειδικότητα  Τομέα Ομάδας Προσανατολισμού των Β΄, Γ΄ τάξεων Ημερησίων ΕΠΑ.Λ. και των B΄, Γ΄, Δ΄ τάξεων Εσπερινών ΕΠΑ.Λ.” , μας δίνει την δυνατότητα να γνωρίζουμε τα μαθήματα και τις ώρες αυτών στην Β΄και Γ΄τάξη των ειδικοτήτων του τομέα Οικονομίας και Διοίκησης.

Στην παρουσίαση που ακολουθεί μπορείτε να ενημερωθείτε για το σύνολο των μαθημάτων στην ομάδα προσανατολισμού και στις ειδικότητες του τομέα Οικονομίας και Διοίκησης με τις ώρες Θεωρίας και εργαστηρίων για κάθε μάθημα.

Στο τέλος της παρουσίασης θα βρείτε και τις σχολές (ΤΕΙ) του μηχανογραφικού για τον τομέα Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών που μπορεί να περάσει για το 2014 ο μαθητής της ομάδας Α που δίνει πανελλήνιες.

Κατεβάστε ολόκληρο το ΦΕΚ κάνοντας κλικ στην εικόνα