Επίσκεψη του Τομέα Διοίκησης – Οικονομίας (ΕΠΑ.Λ. Σιδηροκάστρου) στο Εργοστάσιο Ζαχάρεως (Σερρών)

EPAL_EBZ_1

Οι μαθητές της Β΄ και Γ΄ τάξης (τομέα Οικονομικών και Διοικητικών Υπηρεσιών) και οι καθηγητές του τομέα, του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου ,

Ευχαριστούμε

Τον Υποδιευθυντή κ. Βλασσόπουλο Γεώργιο, της Ελληνικής Βιομηχανίας Ζάχαρης, εργοστασίου Λευκώνα Σερρών και τους κ.κ. Κοτζάογλου Κλεοπάτρα (Προσωπάρχη), Μπάκα Ιωάννη (Γεωπόνο), Φωτίου Φώτιο (Εργοδηγό Παραγωγής), Κυριακίδη Χρυσόστομο (Αρχιτεχνίτη Παραγωγής), Αραμπατζή Αναστασία (Υπάλληλο Λογιστηρίου)

για την εμπεριστατωμένη ξενάγηση και ενημέρωσή μας κατά την εκπαιδευτική επίσκεψη που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 9 Φεβρουαρίου 2011 στην Ελληνική Βιομηχανία ζάχαρης , σε θέματα διοίκησης, προσωπικού, παραγωγικής διαδικασίας, προώθησης και διανομής προϊόντων

Οι μαθητές του τομέα διοίκησης και οικονομίας
Οι καθηγητές του τομέα

Αξιότιμε κύριε Βλασσόπουλε,

Εμείς οι καθηγητές του τομέα Οικονομίας και Διοίκησης, του ΕΠΑΛ Σιδηροκάστρου και οι μαθητές μας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες σ΄ εσάς και τους συνεργάτες σας, για τον πολύτιμο χρόνο που αφιερώσατε, για την ουσιαστική ενημέρωση ημών και των παιδιών μας καθώς και για την υπομονή σας να απαντήσετε σ΄ όλες τις ερωτήσεις και να λύσετε κάθε μας απορία.

EPAL_EBZ_2