Ιαν 19 2013

ΕΠΑΛ_Οικονομίας και Διοίκησης (ΤΕΙ)_2013

targetΗ αναζήτηση των σχολών και του αντικειμένου σπουδών της κάθε σχολής, που έχουν την δυνατότητα να περάσουν οι μαθητές του τομέα Οικονομίας & Διοίκησης είναι βασικός παράγοντας για την τελική επιλογή τους, τόσο στην συμπλήρωση του μηχανογραφικού όσο και στην ολοκληρωμένη εικόνα των εργασιακών δυνατοτήτων που παρουσιάζονται με την επιλογή της ειδικότητας τους.

Στο αρχείο που ακολουθεί οι μαθητές μπορούν να ενημερωθούν συνοπτικά για  το αντικείμενο σπουδών της κάθε σχολής που έχουν την δυνατότητα πρόσβασης μετά από τις Πανελλήνιες Εξετάσεις και να δούν τα μόρια των σχολών του 2012. (κάντε κλίκ εδώ)

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/dtampouris/2013/01/%ce%bf%ce%b9%ce%ba-%ce%b4%ce%b9%ce%bf%ce%b9%ce%ba_%cf%84%ce%b5%ce%b9/

1 comment

1. GEORGIA KYRIAKIDOY