Σύνδεσμοι

Διαχείριση

13 Σχόλια στο “Σχολιάστε το παρακάτω βίντεο”

1.   paokara στις Απρίλιος 30, 2014 10:54 πμ

κανενα παιδι δεν πρεπει να παιζει πολλες ωρες υπολογιστη !

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:21 πμ

΄Πολύ σωστά παιδιά. Είναι πολύ πιο επικίνδυνο γιατί είμαστε στην ανάπτυξη, σωματική, συναισθηματική και νοητική. Μην χαλάσουμε τη ζωή μας για το ιντερνετ αλλά να το έχουμε ως χρήσιμο εργαλείο

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Μάιος 7, 2014 1:09 μμ

Παρακαλώ όμως να γράφουμε πιο σωστά για να μας έχουν για μεγάλους μαθητές. Από το ίντερνετ δεν φαίνεται πόσο καλοί, έξυπνοι και μεγάλοι είμαστε και μπορεί να μας παρεξηγήσουν.

2.   ροδια στις Απρίλιος 30, 2014 10:56 πμ

Ειναι ωραιο

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:18 πμ

Τι ακριβώς είναι ωραίο. Ελπίζω να εννοείς το νόημα που έχει δηλαδή να μην καθόμαστε με τις ώρες μπροστά από τον υπολογιστή και χαλάσουμε την υγεία μας…

3.   paokara4ever στις Απρίλιος 30, 2014 10:58 πμ

Πραγματικά συγκλονιστικό βίντεο. Όντως σε ποιο κόσμο ζούμε τελικά???

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:17 πμ

Σωστό αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να είμαστε έτσι. Μπορούμε να το αποφύγουμε με τα σωστά όρια (1 ώρα/μέρα το μέγιστο)

4.   scot caan στις Απρίλιος 30, 2014 10:59 πμ

mia blakia ke misi den mas aresi o kaθisterimenos

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:15 πμ

Μου αρέσει που δεν σας αρέσει που είναι εθισμένος στο διαδίκτυο αλλά να χρησιμοποιείτε καλύτερες εκφράσεις αλλιώς δεν θα σας παίρνουν στα σοβαρά, κυρίως άτομα που δεν ξέρουν πόσο καλά παιδιά είστε. Επίσης πιο σωστά είναι τα ελληνικά για να μην ξεχνάμε τη γλώσσα μας (η σωστή ορθογραφία δείχνει τη σωστή σημασία) και να μας παίρνουν στα σοβαρά.

5.   katerina στις Απρίλιος 30, 2014 11:01 πμ

Αυτά τα παιδιά ζούνε στον κόσμο του internet και έχουν πωρωθεί με αυτό. Δεν επικοινωνούν με τους γύρο τους και αυτό οι γονείς πρέπει να το προλάβουν πριν γίνει κάτι σαν αυτό το παραπάνω βίντεο και μιλούν με τα παιδιά τους κάτι που δεν γίνεται στο βίντεο που είδαμε!

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:10 πμ

Πολύ ωραία προσέγγιση παιδιά. Πολύ μεγάλο θέμα είναι η πραγματική ανθρώπινη επικοινωνία και αγάπη που μας βοηθάει σε πολλά ψυχολογικά κυρίως προβλήματα.

6.   extreme huge bubasor big κεφτεδες show extreme στις Απρίλιος 30, 2014 11:03 πμ

δεν πρεπει να παιζεται πολυ

υπολογιστη γιατι θα παθετε οτι επαθε αυτο που επαθε αυτος στο βιντεο δηλαδη απβλακωση

•   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ στις Απρίλιος 30, 2014 11:08 πμ