Γειά σου Κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!

Σχετικά με ΔΡΟΣΙΣ ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

Είμαι καθηγήτρια φιλόλογος. Στόχος μου είναι στο πλαίσιο της διδασκαλίας να κάνω ευχάριστη τη γνώση για το μαθητή και να τον βοηθήσω να αντλήσει ικανοποίηση από το γλωσσικό μάθημα όπως και από το μάθημα της φιλοσοφίας (που είναι η ειδίκευσή μου) και να αναγνωρίσει σε αυτά τον εαυτό του.

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

2 Responses to Γειά σου Κόσμε!

1. Ο/Η Κος blogs.sch.gr λέει:

Γεια, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να διαγράψετε ένα σχόλιο, απλά συνδεθείτε και μεταβείτε στην προβολή Σχολίων μηνυμάτων, εκεί θα βρείτε την επιλογή για επεξεργασία ή διαγραφή τους.

2. Καλό καλοκαίρι εύχομαι σε όλους! Προμηνύεται ιδιαίτερα “καυτό” όπως μηνύεται εκ των μέσων και των ημεδαπών σφιγγών κάθε χαρακτήρα και προέλευσης, αλλά δεν πρέπει να παραλείπει κανείς να σέβεται τις δυσκολίες της ζωής γιατί αυτές θα αναδείξουν το χαρακτήρα και θα του δείξουν τα όριά του..