ΛΗΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ

Ιούν 202411

Σας ενημερώνουμε ότι:

* Την Πέμπτη 13/06/2024 οι μαθητές θα έρθουν κανονικά στο σχολείο για να γίνει η γιορτή λήξης με παιχνίδια και σκυταλοδρομίες. Η γιορτή θα ξεκινήσει στις 09.00. Παρακαλούμε πολύ οι μαθητές να φορούν αθλητικά παπούτσια και ελαφριά ρούχα, να έχουν μαζί τους καπέλο για τον ήλιο, επιπλέον νερό και αν θέλετε και αντηλιακό. Στη γιορτή μπορούν να έρθουν όλοι οι γονείς και ειδικότερα οι γονείς της ΣΤ Τάξης για την καθιερωμένη τελετή αποχώρησης από το Δημοτικό!!!! Όλοι οι μαθητές θα σχολάσουν στις 11.30 (θα υπάρχουν λεωφορεία).

*Την Παρασκευή 14/06/2024 οι μαθητές μπορούν να έλθουν μαζί με τους γονείς τους από 09.00-11.00 για να παραλάβουν Τίτλους Προόδου και βαθμολογίες Γ ΄Τριμήνου. ΔΕΝ θα υπάρχει λεωφορείο.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!

Χρονοπούλου Ιωάννα