Γιορτάστηκε και φέτος με χαρά, η 9η Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2022 με αθλητικές δραστηριότητες και εκδηλώσεις καθ’ όλη τη διάρκεια του σχολικού ωραρίου, οι οποίες έλαβαν χώρα στο προαύλιο του σχολείου και στο γήπεδο του χωριού.
Γιορτάστηκε και φέτος με χαρά, η 9η Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2022 με αθλητικές δραστηριότητες και εκδηλώσεις καθ’ όλη τη διάρκεια του σχολικού ωραρίου, οι οποίες έλαβαν χώρα στο προαύλιο του σχολείου και στο γήπεδο του χωριού.