1η ενημερωτική συνάντηση γονέων/κηδεμόνων μαθητών/τριών Τμήματος Ένταξης

Σεπ 202126

Η πρώτη ενημερωτική συνάντηση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 27 Σεπτεμβρίου!

Η συνάντηση θα λάβει χώρα στον αύλειο χώρο του σχολείου.

Κάθε γονέας/κηδεμόνας έλαβε προσωπικό μήνυμα για την ακριβή ώρα, μιας και δεν θα γίνει ομαδική ενημέρωση αλλά ενημέρωση ένα προς ένα.

Σε περίπτωση που κάποιος/α δεν μπορέσει να παρευρεθεί, παρακαλούμε πολύ να επικοινωνήσει με την ειδική παιδαγωγό, κ. Καζάρα Ελένη, στο 2593061314 (τηλ. σχολείου) και να προγραμματίσουν ένα καινούριο ραντεβού.

Κάθε Τρίτη και κάθε Πέμπτη στις 13.15 μπορείτε να επικοινωνείτε με την εκπαιδευτικό του Τμήματος Ένταξης είτε για να ενημερώνεστε για την πρόοδο των παιδιών σας είτε για να μοιράζεστε πληροφορίες ή προβληματισμούς.