Ενημέρωση γονέων – Αγιασμός

Σεπ 202011

Σας ενημερώνουμε ότι ο σχολικός αγιασμός θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα στις 14 Σεπτεμβρίου και ώρα 11 π.μ. Η αποχώρηση από το σχολείο θα γίνει στις 11.30 π.μ. Η προσέλευση και η αποχώρηση των μαθητών/τριών θα είναι στην ευθύνη των γονέων. Παρακαλούνται οι γονείς λόγω των νέων συνθηκών να επισκεφτούν το ιστολόγιο του σχολείου μας ( https://blogs.sch.gr/dipotam/), όπου έχουν αναρτηθεί χρήσιμες οδηγίες προστασίας από τον codid – 19 (ΕΟΔΥ).

*** Σας γνωρίζουμε ότι όσοι μαθητές θα μετακινηθούν με λεωφορείο, τα δρομολόγια έχουν ως εξής:
Από Σκάλα Ποταμιάς: 9:55 π.μ.
Από Ποταμιά: 11.50 π.μ.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!
Ο σύλλογος διδασκόντων του Δ.Σ. Ποταμιάς