Ευχαριστήριο προς το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ποταμιάς Θάσου

Μαΐ 202018

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου και Νηπιαγωγείου Ποταμιάς Θάσου για την κατασκευή και δωρεά 6 τραπεζοπαγκων πικ νικ με σκοπό την χρήση τους από τους μαθητές στον αύλειο χώρο του σχολείου. Είμαστε σίγουροι, πως όταν με το καλό επιστρέψουν οι μαθητές/τριες στο σχολείο, θα περάσουν πολύ ομορφες στιγμές σε αυτούς τους τραπεζόπαγκους.

Ο σύλλογος διδασκόντων