Διαθέσιμα μαθήματα εξ αποστάσεως εκπαίδευσης στο σχολείο μας

Μαρ 202029

Αγαπητοί γονείς, παρακαλείσθε να μελετήσετε προσεκτικά τον κατάλογο μαθημάτων που ακολουθεί.

Στη συνέχεια ελέγξε τα εικονίδια που βρίσκονται στο τέλος κάθε μαθήματος.

Αν υπάρχει ανοιχτή κλειδαριά  σημαίνει πως το μάθημα είναι ΑΝΟΙΧΤΟ.

Αν υπάρχει κλειστή κλειδαριά με ένα κόκκινο μολύβι σημαίνει πως είναι ΑΝΟΙΧΤΟ ΜΕ ΕΓΓΡΑΦΗ.

Αν υπάρχει κλειστή κλειδαριά σημαίνει πως είναι ΚΛΕΙΣΤΟ.

Για να εγγράψετε το παιδί σας στα μαθήματα της τάξης του μπορείτε να μελετήσετε τις προηγούμενες δύο αναρτήσεις που υπάρχουν στο ιστολόγιό μας.

blogs.sch.gr/dipotam/2020/03/28/odigies-gia-to-pos-anazitoyme-stin-ilektroniki-taxi-mathimata-poy-einai-kleista/

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε βοήθεια ή διευκρίνηση.