Αντικατάσταση διαχωριστικών πορτών με γυψοσανίδα – Ευχαριστήριο προς Σχολική Επιτροπή και Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων

Μαΐ 201922

Ευχαριστούμε θερμά τη Σχολική Επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Θάσου καθώς και τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας για την αντικατάσταση των διαχωριστικών πορτών του κεντρικού κτιρίου με γυψοσανίδα. Το αίτημα της αντικατάστασης είχε τεθεί σε συνεδρίαση του Σχολικού Συμβουλίου και κρίθηκε αναγκαία η ικανοποίησή του πρωτίστως για λόγους ασφάλειας, επειδή οι ξύλινες πτυσσόμενες πόρτες λόγω παλαιότητας της κατασκευής τους και του υπερβολικού βάρους τους έχασαν τη στερεότητά τους.

Πριν

και μετά!