Μαρ 20

Νέα Ημερομηνία για το 4ο Μουσικό Μαθητικό Φεστιβάλ.

Κάτω από (Σχολική ζωή) από στις 04-03-2020 και με ετικέτα

Αγαπητοί Συνάδελφοι Αγαπητές Συναδέλφισσες,

Καταρχήν σας συγχαίρουμε και ευχαριστούμε για την μεγάλη συμμετοχή που θα έχει και φέτος το 4οΜουσικό Μαθητικό Φεστιβάλ που διοργανώνει η Δ/νση Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας.

Επειδή όμως στην τηλεφωνική επικοινωνία που είχαμε με πολλούς από εσάς μας ενημερώσατε ότι απουσιάζουν πολλά παιδιά, αποφασίσαμε με μεταθέσουμε την ημερομηνία του Φεστιβάλ για τον Μάιο.

Έτσι, αν και περιμένουμε την τελική επιβεβαίωση από το Μουσικό Σχολείο σας ενημερώνουμε ότι η νέα ενδεικτική ημερομηνία του Φεστιβάλ είναι :13 & 14 Μαΐου 2020.

Θα επικοινωνήσουμε ξανά μαζί σας με το τελικό έγγραφο και το πρόγραμμα. Επίσης θα προγραμματιστεί συνάντηση με τους/τις Υπεύθυνους/ες εκπ/κους Μουσικής, όπως κάνουμε κάθε χρόνο, για την καλύτερη οργάνωση του Φεστιβάλ.

Σας ευχαριστούμε.

Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής