anaplirotes

Προσλήψεις Αναπληρωτών ΠΔΕ Covid-19 – Κενά – Οδηγίες

Παρακαλούνται οι προσληφθέντες να αποστείλουν με e-mail στη Δ.Π.Ε. Ιωαννίνων συμπληρωμένη την αίτηση τοποθέτησης σήμερα, Δευτέρα 19-10-2020 και μέχρι 21:00.

Οι εκπαιδευτικοί/μέλη ΕΕΠ/ΕΒΠ θα πρέπει να αναλάβουν υπηρεσία στα σχολεία τοποθέτησης την Τετάρτη 21-10-2020 ή την Πέμπτη 22-10-2020 και για να ολοκληρωθεί η διαδικασία πρόσληψης θα προσέλθουν την ημέρα ανάληψης και στη Δ/νση Π.Ε Ιωαννίνων ώστε να καταθέσουν όλα τα δικαιολογητικά (διαθέσιμα εδώ: ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ) μαζί με τα έντυπα ΠΔΕ Covid-19.

Η πρωτότυπη ανάληψη υπηρεσίας  θα παραμείνει στο σχολείο και θα ανέβει στην πλατφόρμα ανάρτησης παραστατικών.

Οι ώρες προσέλευσης στη Δ/νση  θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα της Δ/νσης την Τρίτη 20-10-2020.

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΕΙ ΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ 2651024947

ΕΝΤΥΠΑ ΠΔΕ Covid-19:

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΣΤΗ ΔΠΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ  ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΑ