ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ “ΧΡΥΣΟ” ΣΤΟ ΒΟΛΕΪ

Μάι 201619

Στους σχολικούς αγώνες  στο άθλημα της πετοσφαίρισης  που έγιναν χθες σε τοπικό γήπεδο, η ομάδα μας των αγοριών κατάφερε να προκριθεί στον τελικό και να πάρει την 1η θέση.

Η αντίστοιχη ομάδα των κοριτσιών κατέβαλε κάθε προσπάθεια και βγήκε 3η στον όμιλό της.

Συχγαρητήρια σε όλα τα παιδιά όλων των σχολείων που πήραν μέρος  και στους προπονητές τους. Σημασία έχει να αγωνιζόμαστε σωστά και το αποτέλεσμα δεν έχει και τόση σημασία.

Η σύνθεση των ομάδων:

Αγόρια                                                                                   Κορίτσια

Ήλιος Ζαχαρίας                                                            Γαμπιεράκη Ειρήνη

Θανόπουλος Κωνσταντίνος                                   Τσιώνη Ελευθερία

Μαντούκος Αποστόλης                                            Άλλα  Αμέλα

Μπατσούλας Απόστολος                                         Μαούνη Καλλιόπη

Μπίλλης Κωνσταντίνος                                            Χαρτοφίλη Καλλιόπη

Κοντογιάννης Τριαντάφυλλος                              Τριμάτη  Γεωργία

Γιμελάς Άγγελος                                                            Μιχαλοπούλου Κυριακή

Σαμιώτης Κυριάκος                                                       Κιόλι Πάολα

Ο προπονητής της ομάδας: Παπαθεοδώρου Δημήτρης

Ευχόμαστε στα παιδιά μας να έχουν κιάλλες διακρίσεις κι  όχι μόνο στα αθλητικά!!!

Φωτογραφίες   εδώ

Ένα Σχόλιο στο άρθρο

“ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ “ΧΡΥΣΟ” ΣΤΟ ΒΟΛΕΪ”

1. 19 Μαΐου, 2016 στις 10:39       ΠΚ Έγραψε:

Πάντα δυνατοί στο βόλεϊ !!
    Πιστοί στην παράδοση !!
    Μπράβο στον κοουτς !!

Μάιος 2016

Garden

5/10: Παγκόσμια Ημέρα Εκπαιδευτικών
Η Παγκόσμια Ημέρα Εκπαιδευτικών καθιερώθηκε το 1994 από την UNESCO για να μας υπενθυμίσει τον καθοριστικό ρόλο που παίζει ο δάσκαλος μέσα στην κοινωνία, είτε εργάζεται σε μία πλούσια πόλη της Δύσης, είτε σε μια αυτοσχέδια σχολική αίθουσα κάποιου στρατοπέδου προσφύγων.

Δείτε το σχετικό video

Μαθητικές δημιουργίες για την ημέρα εκπαιδευτικών